Co po nás firmy – subjekty žádají

Většina kontaktujících subjektů, žádá:

1. buď navázat kontakt s italským partnerem pro dovoz
2. žádají distribuovat jejich výrobky, služby v Itálii – žádají pa nás vytvoření distribuční sítě na zahraničním trhu

Na 2. bod odpovídáme vždy, že “to je běh na dlouhou trať”. Vytvoření distrubuční sítě pro české výrobky na italském trhu? Otázka na min. 20 let a více.
K věci bodu číslo 1: vyhledání italských partnerů pro obchod: zpravidla otázka 2 měsíců.

Ohledně firem, co žádají bo 2. a jsou rodinou firmou, doporučujeme, zvládnutí italštiny a započetí budování značky na italském trhu či uzavření smlouvy s obstaravatelem služby na řadu let. Vyjednávání o takových podmínkách, se může protáhnout na týdny až měsíce.

TAJNÉ KONTAKTY V ITÁLII

3. zajímavým případem, jsou firmy, nebo spíše jednotlivici, kteří opustili “zadem” konkurenční doložku a potřebují s italskými partnery vyjednávat anonymně, jménem zprostředkovatele – zde konkrétně tedy nás Obchoduitalie.cz.

Subjekty, které žádají legální navázání obchodního kontraktu dodavatelského s Itálií většinou z ekonomických důvodů, nechtějí již zboží odebírat od současného partnera a chtějí založit vlastní distribuci v ČR s “vlastní” nebo spíše novou značkou.DOPRAVA DO ITÁLIE

4. kategorií jsou firmy, které od nás požadují zajištění dopravy z Itálie nebo z Itálie. Primárně se věnujeme zajištění obchodních kontaktů z Itálie, tj. z titulu znalosti jazyka, reálií a práci s daty a obchodních zvyklostí, zajišťujeme tyto kontakty.

Ditte in Repubblica ceca e-shop v Itálii firmy na obchodu Itálie italské nemovitosti italské zboží Italský trh italský webItálie nejlevnější zboží z Itálie Obchodobchodní příležitosti v Itáliiobchodní zastoupení ČR obchodování s Itálií obchod s Itálií partneři práPrůzkum trhureklama v Itálii Rešerže tvorba seo v Itáliivyhledání firemvyhledání zbožíVyhledávací služba vyhledávání firem v Itáliivýrobky na italském trhu www v italštině zboží z Itálie

Comments are closed.