Dodavatelé z Itálie

Než přejdeme k objednávce, potřebuji vědět pár věcí a to zejména, kvalitu zboží, jestli máte vytipované dodavatelé podle kvality, podle druhu zboží (materiál). Zda lze u Vás získat testovací balíček s oblečením? Dále jak balíte zboží, kolik kusů se nachází v balení? Pak je tu otázka dopravy, já se přikláním k vlastní dopravě osobnímu předání, samozřejmě pokud to bude možné a nepojedu za Vámi přes půl Republiky to se mi potom nevyplatí :-). Jak řešíte clo a daň? Také pro mě důležité kolik je minimální odběr? Zda je poštovné zdarma při určitém odběru? A v neposlední řadě nás zajímá Vaše výhradní zastoupení u dodavatelů a popřípadě zda ho můžete nabídnout nám. 

 

Nejčastější destinace dopravy z Itálie:

Milano, Torino, Bologna, Modena, Verona, Padova, Trento, Bolzano, Emilia Romagna, Parma, Ferrara, Mantova, Vicenza, Biella, Novara, Genova, Bergamo, Ravenna a zkrátkace celý průmyslový sever, který tvoří 90 % celé průmyslové produkce Itálie, nejméně však 50 % celého italského HDP (23 milionů obyvatel). Severní Itálie je jako mikro-makro region průmyslové vyspělosti posledních 60 let. Jedna z nevíce ekonomicky výkonných lokalit Evropy. Záměrně uvádíme destinace průmyslového severu. Další destinace pod Apeninami tvoří asi 20 % všech poptávek po dopravě z Itálie do České Republiky.

ITALSKÉ DOPRAVNÍ REGIONY SEVERU: 

Emilia-Romagna, Piemonte, Friuli Venezia Giulia, autonomní region Trento, Lombardia, Piemont, Veneto (Benátsko), Valle d’Aosta, Friuli Venezia Giulia.

Comments are closed.