Archive for Hledání nemovitostí

Ověření vlastníka nemovitosti v Itálii

Pro jednu brněnskou advokátní kancelář jsme minulý týden prováděli šetření ve věci ověření skutečného vlastníka nemovitosti uvedeného v předkupní smlouvě. Ověření trvalo ve spolupráci s naším italským kolegou cca 24 hodin.

Klient obdržel výpisy z katastru nemovitostí do svého PC v daném formátu. Podobných hledání jsme v jarním a letním kvartálu řešili celkem 6. Dokument obsahoval zákonnou složku pro uvádění údajů o vlastníkovi a všechny potřebné katastrální údaje a parametry.

Žádáte-li ověření vlastníka nemovitosti v Itálii, kontaktujte nás ZDE.

Vyhledání nemovitosti na území Itálie

Vyhledáme nemovitost českého vlastníka na území Itálie. Takové šetření si vyžaduje specifický postup, neboť není zvykem a ani možné v Itálii nahlížet do katastru nemovitostí zcela volně jako je tomu u nás.

Vyhledávání provádíme na základě osobních údajů vlastníkova. Vyhledáváme pozemky, domy, byty.

Žádáte-li vyhledání nemovitosti českého vlastníka na území Itálie, kontaktujte nás ZDE.

Ricerca di case in Repubblica ceca

Servizio complesso di una ricerca in tutte le databasi disponibili per la Repubblica ceca. Ricerca nelle databasi, che sono fatte il lingua ceca → consegna dei report in lingua italiana.

Repubblica ceca.

Repubblica ceca.

Possiblita´ di svolgere la corrispondetente trattativa dalla A alla Z per ottenere una proprieta´ in RC, case, terreni, fabbricati per svolgere attivita´. Siamo disponibili per ogni ente intressata a un servizio di informazioni valide in base alla domanda. Parliamo il ceco, l´inglese e l´italiano.

Per contattarci – cliccate cortesamente QUI.