Archive for Obchodování v Itálii

Italský obchodní rejstřík

KLIENTI POPTÁVAJÍ INFORMACE NEJEN Z OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU:

Mám dotaz ohledně Vašich nabízených služeb.

Již delší dobu obchodujeme s Italskou společností, ale doposud neznáme jich vlastnická práva, vstupující subjekty atd..

Dokážete zajistit aktuální dokumenty k danému subjektu? V podstatě dokumenty jako u nás v obchodním rejstříku (jednatel, společníci, způsob jednání, sbírka listin – účetní závěrky, atd..).

Pokud dokážete tyto služby diskrétně zajistit, prosím o informaci ohledně podmínek.

ZAJISTÍME:

 • VÝPISY ITALSKÝCH FIREM
 • VÝPISY Z HISTORIÍ
 • ZÁVĚRKY
 • A DALŠÍ DOKUMENTY

(klient: Děkuji za zaslané dokumenty. Když jsem si to celé studoval, tak se mi ztrácí historie společnosti do 1995. Nedá se dohledat zda v tomto roce nedošlo k nějaké restrukturalizaci, či převodem nebo koupí jiného subjektu?

Ve věci rejstříků firem, prověření solventnosti, rozvah apod. komunikujeme přirozeně také v italském jazyce: 

Dear Sir,

in reply to your kind enquiry.

Section 4 of the Historic Report (Fascicolo Storico) states all the
current shareholders of the company (from the bottom of page 5 to page
7).
As you can see, current shareholders are Mr. P. Denis, who holds
the majority, Mrs. M., that we can presume to be his wife, and
who I presume to be their sons, Mr. Omar P. and Mrs. R.
Piccoli.
This information is updated at the date of yesterday.

In section 5 of the Historic Report (Fascicolo Storico), all the
shareholders transactions are stated.
The most recent transaction is dated 20/04/2018, when Mr. Denis
P. sold some shares to his sons.
In 2016, the company SSS SRL sold their last shares to Mr. P.
You can obviously go back for years…

Let me know if any other information is required.

Co po nás firmy – subjekty žádají

Většina kontaktujících subjektů, žádá:

1. buď navázat kontakt s italským partnerem pro dovoz
2. žádají distribuovat jejich výrobky, služby v Itálii – žádají pa nás vytvoření distribuční sítě na zahraničním trhu

Na 2. bod odpovídáme vždy, že “to je běh na dlouhou trať”. Vytvoření distrubuční sítě pro české výrobky na italském trhu? Otázka na min. 20 let a více.
K věci bodu číslo 1: vyhledání italských partnerů pro obchod: zpravidla otázka 2 měsíců.

Ohledně firem, co žádají bo 2. a jsou rodinou firmou, doporučujeme, zvládnutí italštiny a započetí budování značky na italském trhu či uzavření smlouvy s obstaravatelem služby na řadu let. Vyjednávání o takových podmínkách, se může protáhnout na týdny až měsíce.

TAJNÉ KONTAKTY V ITÁLII

3. zajímavým případem, jsou firmy, nebo spíše jednotlivici, kteří opustili “zadem” konkurenční doložku a potřebují s italskými partnery vyjednávat anonymně, jménem zprostředkovatele – zde konkrétně tedy nás Obchoduitalie.cz.

Subjekty, které žádají legální navázání obchodního kontraktu dodavatelského s Itálií většinou z ekonomických důvodů, nechtějí již zboží odebírat od současného partnera a chtějí založit vlastní distribuci v ČR s “vlastní” nebo spíše novou značkou.DOPRAVA DO ITÁLIE

4. kategorií jsou firmy, které od nás požadují zajištění dopravy z Itálie nebo z Itálie. Primárně se věnujeme zajištění obchodních kontaktů z Itálie, tj. z titulu znalosti jazyka, reálií a práci s daty a obchodních zvyklostí, zajišťujeme tyto kontakty.

Ditte in Repubblica ceca e-shop v Itálii firmy na obchodu Itálie italské nemovitosti italské zboží Italský trh italský webItálie nejlevnější zboží z Itálie Obchodobchodní příležitosti v Itáliiobchodní zastoupení ČR obchodování s Itálií obchod s Itálií partneři práPrůzkum trhureklama v Itálii Rešerže tvorba seo v Itáliivyhledání firemvyhledání zbožíVyhledávací služba vyhledávání firem v Itáliivýrobky na italském trhu www v italštině zboží z Itálie

Vlastní E-shop Moto zboží

Vlastní E-shop s moto zbožím v Česku i Německu pro nadšence nebo zájemce o internetové podnikání. Jedinečný přjekt připravený k rozjezdu.

Vlastní E-shop s moto zbožím v Česku i Německu pro nadšence nebo zájemce o internetové podnikání. Jedinečný přjekt připravený k rozjezdu.

Internetové podnikání s moto zbožím
Vlastní E-shop s moto zbožím v Česku i Německu pro nadšence nebo zájemce o internetové podnikání. Jedinečný přjekt připravený k rozjezdu.

Podrobněji o E-shopu Moto helmy

K dispozici na následujících doménách je zajetý E-shop moto zboží z Itálie. Systém je funkční, při objednání je helma, případně zboží expedováno přímo od výrobce + výroba helem na invidividální zakázku:
http://italske-helmy.cz/
http://italienische-helme.eu/

Příjem z Eshopu: moto zboží

 • Příjem z E-shopu 50 % ze zisku, pro správce domény a shopu, nebo možno udělat i další dohody, odkup apod.
 • K dispozici tyto dva E-shopy: český + německý
 • K dispozici jsou nejspíš i další národní domény, ale zatím nemám informace: nutno obsadit českou a německou verzi.
 • Komunikace s partnerem v Itálii v anglickém nebo italském jazyce

Vlastní E-shop Moto zboží

Nutnost znalost základů administrace a základů propagace v internetovém prostoru, cenové portály, copywriting apod + základní znalost daného artiklu případný zájem o něj s ochotou jej začít studovat. Servis klientům na zákaznické lince.

Dohoda E-shop Moto zboží

Přímá dohoda s provozovatelem a podnikatelem anglického původu žijícího v Itálii: Roberto Powell (info@powell.it). Pan Powell je připraven jednat a domluvit se – partnerství (dohoda o cenách, svou doménu řídí CZ subjekt s národním prostředím čeština (vy), případně němčina (vy)). Možnosti rozšíření sortimentu neomezené. Pan Powell je připraven na základě poptávky uzavřít další dodavatelské smlouvy v Itálii na příbuzný artikl.

PS: snad tento vzkaz někdo najde, nějaký nadšenec, co by rád začal podnikat v oblasti Moto Helem a příslušenství. Znalost češtiny podmínkou, znalost němčiny obrovskou výhodou. Německý moto trh bude tak 200 x silnější, než ten český: a o tom to je…
Žádáte-li se s námi kontaktovat ohledně vlastního italského E-shopu, učinte tak prosím ZDE.

Obchodní projekt pro Itálii: prodej komodity

Velmi zajímavá komodita co do upotřebení a četnosti spotřeby – řádově tuny pro dovoz do Itálie. Máme nastoleny smlouvy s českým dodavatelem o zastoupení pro Itálii a vypracován základní plán pro rozvinutí obchodu, ve kterém se nacházejí cca 2 velmi slibné kontakty, včetně korespondencí pro rekapitulaci komunikace.

Přenecháme tento obchodní záměr z důvodů časových, nebot v roce 2012 jsme nedokázali nalézt již kapcitu pro další rozvinutí obchodů s touto komoditou v Itálii. Případnému zájemci navrhujeme obchodní schůzku a popsání obchodního případu.Odstupné je předmětem vzájemené dohody.

Jedná se tedy o klasickou obchodní příležitost v Itálii pro flexibilní, mladé obcodníky. Základní požadavek: Italština, nebo angličtina. Status: “na volné noze” Další požadavky: akceschopnost, zkušenosti výtány.

 

Žádáte-li se s námi kontaktovat – učinte tak prosím ZDE.

Obchod Itálie hledá obchodníka pro Itálii

Obchod Itálie hledá schopného obchodníka na volné noze. Mladého ambiciózního člověka pro práci na ŽL, nebo ještě lépe řečeno, obchodní dohodu. Hledá se člověk velmi nadaný a energický s velikou vůlí vybudovat dobrou základnu v Itálii a vydělat nadstandardní peníze. Měl by to být člověk v letech 25 – 30, to je ideální kandidát. Něčemu jinému se ale nebráníme. Italština, nebo velmi dobrá angličtina se zkušenostmi na poli mezinárodním podmínkou. Své CV mohou kandidáti zasílat na naši kontaktní adresu ZDE. Obchodní partner by měl splňovat:

 • schopnost autonomního pohybu a pobytu v Itálii
 • jazyková vybavenost
 • zkušenosti s prodejem

Cílem partnerství je:

 • zaběhnout obchod, ve kterém vznikne vlastní know-how
 • vydělat nadstandardní provize v komoditním prodeji

Žádáte-li více informací, kontaktujte nás prosím ZDE.