Dovoz zboží z Itálie

Dovoz zboží z Itálie

Kompletní dovoz zboží z Itálie na základě průzkumu o zboží či dovoz zboží z titulu zákazníkových současných vazeb”. Dovoz zboží nejvýhodnější dopravní cestou. Informování o Top dopravcích a importérech v ČR. Dovoz zboží českými importéry se specializací na autodopravu z Itálie.

Zjištění a zajištění zboží z Itálie

Zjištění zboží na základě podrobného průzkumu na základě dat, požadavků, informací získaných od klienta. Zajištění zboží odpovídajícím způsobem a hladký průběh transakce díky preciznímu vytipování odpovídajícího italského dodavatele. Zjištění, zajištění a dovoz zboží z Itálie na jedné adrese, u Obchodu Itálie. Odpadají pořizovací náklady za zboží. Bez zprostředkovatelské marže. Pořízení a dovoz zboží z Itálie pouze za jednorázový úkon.

Zajištění dopravy pro dovoz zboží z Itálie

Objednání nejlepšího importéra z Itálie pro ČR, na základě předchozích letitých zkušeností českých klientů. Zboží z Itálie od 750 Euro za LKW.

Perfektní informovanost o stavu a kvalitě zboží

Informovanost o stavu zboží z Itálie díky pozitivnímu vyřízení zkušební dodávky či vzorku zboží z Itálie. Vyřízení veškerých formalit pro nákup a odběr zboží z Itálie před samotným odběrem – odpadá riziko nákupu italského zboží jako “zajíce v pytli“.

  • Zboží, komponenty, materiály, spotřební zboží, suroviny a potraviny
  • Zboží, komponenty, materiál, spotřební zboží, suroviny, nebo potraviny z Itálie. Vše bez zprostředkovací marže. Zjištění nejlepších cen na italském trhu.
  • Doporučení pro fakturaci, slevy a obchodní zvyklosti při objednání  zboží z Itálie.
  • Italské zboží do provozovny v ČR. Obchod Itálie.
  • Rychlý dovoz zboží z Itálie.
  • Dovoz zboží z Italské republiky.

Žádáte-li se s námi spojit – učinte tak prosím ZDE.