🔍🏰 Informace o vyhledání majitele v Itálii – Zajistěte si klíčové informace pro váš případ

Dotaz na informace o vyhledání majitele v katastru nemovitostí a ve firemním rejstříku v IT:

💼 Kontaktujte nás pro lustraci majitele v Itálii

Vážení, děkujeme za váš zájem o naše služby týkající se vyhledání majitele nemovitosti nebo firmy v Itálii. Jsme odborníci na získávání informací z italského katastru nemovitostí a firemního rejstříku a rádi vám s tímto úkolem pomůžeme.

🏢 Vyhledání majitele nemovitosti

Pokud potřebujete zjistit, zda italský státní příslušník vlastní nějakou nemovitost v Itálii, jsme tu pro vás! Provedeme pro vás důkladnou lustraci v italském katastru nemovitostí a zjistíme veškeré relevantní informace týkající se vlastnictví nemovitostí dotyčné osoby.

🏢 Vyhledání majitele firmy

Rovněž jsme schopni provést lustraci, zda-li dotyčný vlastní firmu v Itálii nebo se účastní podnikání jako fyzická osoba. Získáme pro vás potřebné informace z italského firemního rejstříku a poskytneme vám komplexní přehled o podnikání dotyčné osoby.

💰 Cena za lustraci

Cena za lustraci závisí na rozsahu vyhledávaných informací a složitosti daného případu. Pro získání přesné cenové nabídky nás prosím kontaktujte a poskytneme vám konkrétní informace.

🏢🏰 Zajištění exekučního řízení v Itálii

Pokud máte pravomocný rozsudek v České republice a potřebujete zahájit exekuční řízení v Itálii v souladu s tímto rozsudkem, můžeme vám pomoci s tímto procesem. Máme zkušenosti s exekučními řízeními v Itálii a můžeme vám zajistit kontakt na advokátní kancelář, která bude schopna tento proces provést z vašeho pověření.

🤝 Obrátit se na nás

Pokud máte zájem o vyhledání majitele nemovitosti nebo firmy v Itálii, nebo potřebujete zahájit exekuční řízení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi požadavky a zajistit klíčové informace pro váš právní případ. Spolehněte se na naše profesionální služby a získáte důvěryhodné a přesné informace. 🏢🔍💼

DOTAZY Z PRAXE:

Vážení, nalezl jsem na Vašich web stránkách, že umíte zajistit informace z katastru nemovitostí v Itálii, stejně jako z firemního rejstříku. Potřeboval bych prolustrovat jednu konkrétní fyzickou osobu – italského státního příslušníka, potřebuji znát, zda-li v Itálii vlastní nemovitost, popřípadě, zda-li vlastní firmu, či se účastní na podnikání firmy, či jako fyzická osoba. Kolik tato lustrace bude stát?

V Čechách se dá zjistit přes katastr nemovitostí, zda-li a jakou nemovitost kdo má. Potřeboval bych zjistit, zda-li se toto dá zjistit i v IT. To samé potřebuji vědět, zda-li dotyčný má firmu v IT, či podniká jako fyzická osoba.
Vše potřebuji znát pro případné zahájení exekučního řízení na území Itálie, neboť vůči dotyčnému mám pravomocný rozsudek, na jehož základě se dá zahájit exekuční řízení i v Itálii. Máte případně kontakt na advokátní kancelář, která toto exekuční řízení může z mého pověření provést?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *