Kompletní ekonomický servis pro Německo

Pokud se rozhodnete založit s námi a našimi partnery firmu (firmen-gruendung.cz) v České republice, pak z toho z naší strany vyplývá mnoho výhod v celém procesu, od první myšlenky a počátečních požadavků až po konečné činnosti související se založením firmy v Čechách ( či přímo v Praze), jako např:

  • Nadstandardní účetní poradenství
  • Daňové zvýhodnění 
  • Asistence daňového poradce a účetního – samozřejmě po celou dobu existence Vaší firmy v Čechách – na českém trhu
  • Právník, poradce a jejich profesionální asistence – vše k Vašim službám
  • A co je pro německé zákazníky obvzlášť atraktivní – komunikujeme s Vámi stále v němčině
  • Flexibilita a perfektní organizace, souvislé ekonomické poradenství v Čechách ( Praze) – to je naše přidaná hodnota

S námi budou němečtí zákazníci připraveni

Při založení firmy je třeba myslet na spoustu věcí . A pokud se firma zakládá v jiné zemi, v tomto případě v Čechách, přirozeně i na precizní překlady do češtiny. Jsme připraveni potřebné překlady dodat v požadované kvalitě a v co nejkratší lhůtě.

Dobré vědět

Co např. patří k důležitým krokům, které souvisí se založením firmy: Přihlášení na FU. – u právnických osob je povinnost přihlásit se do 15 dnů od založení na FÚ. S plnou mocí to za Vás vyřídíme.

Znalost současného práva

Spolupracujeme se zkušenými právníky, aby všechny úkony související se založením firmy byly korektní a odpovídaly současnému právu v příslušné zemi, v tomto případě České republice.

Assistence daňového poradce

Dobře se orientovat v příslušném daňovém systému – to je při zakládání firmy také nutné. Náš specialista v oboru českého daňového systému Vám je neustále k dispozici

Získání živnostenského oprávnění, zápis do obchodního rejstříku

Firma vznikne teprve až po zápisu do obchodního rejstříku a k tomu samozřejmě potřebujete právě živnostenské oprávnění. Pomůžeme Vám vyplnit a odevzdat všechny potřebné formuláře u českých úřadů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *