Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Nemovitosti v It├ílii Archivy - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Archive for Nemovitosti v Itálii

Ov─Ť┼Öen├ş vlastn├şka nemovitosti v It├ílii

Pro jednu brn─Ťnskou advok├ítn├ş kancel├í┼Ö jsme minul├Ż t├Żden prov├íd─Ťli ┼íet┼Öen├ş ve v─Ťci ov─Ť┼Öen├ş skute─Źn├ęho vlastn├şka nemovitosti uveden├ęho v p┼Öedkupn├ş smlouv─Ť. Ov─Ť┼Öen├ş trvalo ve spolupr├íci s na┼í├şm italsk├Żm kolegou cca 24 hodin.

Klient obdr┼żel v├Żpisy z katastru nemovitost├ş do sv├ęho PC v dan├ęm form├ítu. Podobn├Żch hled├ín├ş jsme v jarn├şm a letn├şm kvart├ílu ┼Öe┼íili celkem 6. Dokument obsahoval z├íkonnou slo┼żku pro uv├íd─Ťn├ş ├║daj┼» o vlastn├şkovi a v┼íechny pot┼Öebn├ę katastr├íln├ş ├║daje a parametry.

┼Ż├íd├íte-li ov─Ť┼Öen├ş vlastn├şka nemovitosti v It├ílii, kontaktujte n├ís ZDE.

Fráze a obraty při nákupu nemovitosti v Itálii

N─Ťkolik obrat┼» se kter├Żmi se lze setkat p┼Öi koupi nemovitosti v It├ílii. ─îe┼íi kupuj├ş nemovitosti v It├ílii ji┼ż celkem hojn─Ť. Nen├ş to, jako tomu b├Żvalo, n─Ťkdy p┼Öed deseti roky, kdy vlastnit nemovitost v It├ílii, bylo n─Ťco mimo┼Ö├ídn├ęho.

P┼Öi koupi, tedy vlastn─Ť p┼Öi p┼Öevodu nemovitosti a pro vypracov├ín├ş kupn├ş smlouvy, je nutno se rozhodn─Ť obr├ítit na not├í┼Öe. Jedn├í se o z├íkonnou povinnost. Nen├ş tomu jako v ─îR, kdy si lze pod├ín├ş do z├ípisu v katastru nemovitost├ş, vypracov├ín├ş kupn├ş smlouvy, prov├ęst prakticky s├ím.

  • Notario – Not├í┼Ö
  • Kupn├ş smlouva – Contratto di compravendita
  • Atto notarile – Pr├ívn├ş ├║kon
  • Certificazione energetica – Energetick├Ż certifik├ít
  • Acquirente – Nab├Żvaj├şc├ş

┼Ż├íd├íte-li jedn├ín├ş ve v─Ťci n├íkupu nemovitosti, dohled, nebo kontaktov├ín├ş not├í┼Öe v It├ílii, kontaktujte n├ís ZDE.

Nákup reality v Itálii

DOTAZ KLIENTA: 

cht─Ťl jsem V├ís poprosit o radu ohledn─Ť n├íkupu reality (bytu) v Mil├ínu – It├ílie.
Na┼íe rodina se v─Ťnuje krasobruslen├ş a tak na┼íe d─Ťti mus├ş tr├ęnovat pr├ív─Ť v Mil├ínu v oblasti Assago. Za─Źal jsem zji┼í┼ąovat jak├ę jsou v t├ęto oblasti
mo┼żnosti a jak obchod s realitami v Italii funguje. Na internetu hled├ím vhodn├Ż byt v bl├şzkosti zimn├şho stadionu a tak m├ím p┼Öedstavu co pot┼Öebuji.
Pot┼Öeboval bych naj├şt spolehliv├ęho not├í┼Öe v oblasti Assago, kter├ęho bych mohl oslovit p┼Öi koupi bytu a ten by obchod bezpe─Źn─Ť za┼Ö├şdil. M├ím takovou zku┼íenost, ┼że jsem si vybral byt, kter├Ż byl moment├íln─Ť v nab├şdce a oslovil jsem spole─Źnost Domus Global, kter├í inzeruje kompletn├ş servis p┼Öi n├íkupu reality v It├ílii. Bohu┼żel Italsk├í realitn├ş kancel├í┼Ö dala p┼Öednost kupuj├şc├şmu z It├ílie. Proto si mysl├şm, ┼że kvalitn├ş Italsk├Ż not├í┼Ö je z├íruka bezpe─Źn├ęho n├íkupu. Nem├ím ani bankovn├ş ├║─Źet a jak jsem ─Źetl ani Fisk├íln├ş ─Ź├şslo a proto m├ím obavu, ┼że ne┼ż v┼íechno toto za┼Ö├şd├şm vybran├í nemovitost mi znovu ute─Źe