Reklamační řád v italštině

Reklamační řád aneb Obchodní podmínky společnosti v italském jazyce ke stažení ZDE:

Prodej průmyslové nemovitosti – smlouva v italštině

Pro případný prodej průmyslové nebo jiné nemovitosti zde máte ke stažení část smlouvy v italském jazyce. Žádáte-li celou smlouvu anebo také případně její české znění anebo máte potřebu přeložit nějakou jinou smlouvu z/do italštiny, neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Prověření majetku italského obchodního partnera

Na bázi požadavku klienta, kdy jsme znali jen jméno osoby a neznali jsme datum narození ani daňové číslo, jsme postupným rozkrýváním rejstříku mohli přejit i do ověření majetku klienta:

tra i 130 e i 140 euro abbiamo visura storica persona fisica + visura immobili intestati, Ciò, con i 140 euro abbiamo tutte e due le visure (persona fisica + immobili) – jedná se o cenu, kterou od nás obdržel klient jako část za celkový balíček obdržených služeb, tj. obstarání dalších výpisů z rejstříků firem, v počtu 3.

Klient pak také žádá další služby:

děkuji za zaslané dokumenty a zároveň se omlouvám za pozdní odpověď, ale byl jsem na služební cestě. Tedy jak navrhujete, prosím přistupme k bodu 2), ale tím bychom to prozatím uzavřeli, bod 3) nebude třeba.
Dále a ohledně Vámi nabízených služeb “tlumočení italštiny”, děkuji za tuto nabídku a doplňující vysvětlení. Pokud to bude nutné, tak bychom se nějak domluvili, ale naposledy říkal, že si prý přiveze svého tlumočníka. 
Tak vlastně ani zatím nevíme, v jakém formátu bude předpokládaná schůzka probíhat, kdy a zda vůbec… Předem děkuji za realizaci bodu 2) a budu se těšit na nové zprávy.

Výpis z rejstříku firem v Itálii

Příklad náhledu firem s podobným názvem, jak se firma vyvíjela v čase. Pro pořádek uvádíme, že se jedná o zcela náhodně vygenerovaný náhled. Žádáte-li od nás detailní, tj. úplný výpis z rejstříku firem (historii, listiny) či daňové číslo jednatele anebo společníků, dejte nám o tom vědět a my vám jej zajistíme:

Dovoz motocyklu z Itálie

Klient poptává dovoz motocyklu z Itálie velmi prostým a jasným dotazem: “Prosím potřeboval bych přivést motorku z Itálie šlo by to dekuji Jirka.” Klientovi je odpovězeno dotazem, zda-li žádá jen autodopravu či další služby s obstaráním věci související.

Koupě nemovitosti v Itálii

KLIENTKA:

Ráda bych koupila dům v Itálii, dům mám již vybraný a s majitelem jsem v kontaktu. Poskytujete v takovém případě právní poradenství?