Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Import z It├ílie - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Import z Itálie

Zaji┼ít─Ťn├ş importu z It├ílie:

Zbo┼ż├ş z It├ílie
Zbo┼ż├ş z It├ílie

Zaji┼ít─Ťn├ş zbo┼ż├ş pro import

Je prvn├şm a pochopiteln├Żm krokem k jeho dopraven├ş do ─Źesk├Żch podm├şnek. V├Żsledn├ę a objedn├ívan├ę zbo┼ż├ş je selekc├ş po zv├í┼żen├ş v┼íech variant a okolnost├ş, kter├ę mus├şme br├ít v potaz a to i v p┼Ö├şpad─Ť, jedn├í-li se o sebemen┼í├ş detail. Ano, pr├ív─Ť detail m┼»┼że sehr├ít obrovskou roli. Nap┼Ö├şklad d├ít je┼ít─Ť italsk├ę firm─Ť jednu hodinu ─Źasu, nebo l├ępe je┼ít─Ť se j├ş znovu ozvat. Jen pot├ę ─Źesk├Ż z├íkazn├şk┬ám┼»┼że obdr┼żet komplexn├ş informace z cel├ęho italsk├ęho trhu ÔÇô a ten je opravdu trhem obrovsk├ę konkurence!

Import zaji┼ít─Ťn├ęho zbo┼ż├ş:

Konfigurace s dopravou

Slad─Ťn├ş s dopravn├şmi term├şny a podm├şnkami je pom─Ťrn─Ť slo┼żit├ę, ne v┼íak natolik, aby se nedalo zvl├ídnout. Komunikace s It├íli├ş a ─Źesk├Żm dopravcem v jeden den si vy┼żaduje perfektn├ş organizaci a neopomenout ┼ż├ídn├Ż detail. Na celou transakci se soust┼Öed├şme a z├íkazn├şkovi zas├şl├íme pr┼»b─Ť┼żn─Ť zpr├ívy, zji┼ít─Ťn├ş pop┼Ö├şpad─Ť dotazy a odpov─Ťdi na n─Ť ihned zpracov├ív├íme, jak s dopravcem, tak s italsk├Żm dodavatelem.

Dodac├ş podm├şnky:

Zaji┼ít─Ťn├ş dodr┼żitelnosti dodac├şch podm├şnek

Dodr┼żen├ş a dodr┼żitelnost v┼íech nasmlouvan├Żch dodac├şch podm├şnek je samoz┼Öejmost├ş a tak├ę hlavn├şm smyslem na┼í├ş pr├íce. Klientovi mus├ş b├Żt p┼Öed├ína profesion├íln├ş slu┼żba, tedy nasmlouv├ín├ş a dohl├ędnut├ş na nasmlouvan├ę dodac├ş podm├şnky p┼Öi importu zbo┼ż├ş z It├ílie. Mezi dodac├ş podm├şnky pat┼Ö├ş zejm├ęna: kvalita zbo┼ż├ş z It├ílie, term├şny dod├ín├ş, faktura─Źn├ş podm├şnky a ceny zbo┼ż├ş p┼Öed i po slev├ích. Z├íkazn├şk m├í jistotu, ┼że je o n─Ťj postar├íno, ┼że okolnosti importu za n─Ťj zajistil n─Ťkdo jin├Ż ÔÇô proto se na n├ís tak├ę obr├ítil.

Doprava v re├íln├Żch cen├ích

V─Ťt┼íinou doporu─Ź├şme firm─Ť jednoho z nejspolehliv─Ťj┼í├şch dopravc┼» v ─îR, kter├Ż nav├şc disponuje konkurenceschopn├Żmi cenami mezi ─Źesk├Żmi dopravci. Ze zcela objektivn├şch d┼»vod┼» vol├şme jako dopravce pouze ─Źesk├ę firmy. Italsk├ę firmy jsou v registru dopravc┼» z It├ílie pro z├íkazn├şkovo zbo┼ż├ş zat├şm nep┼Ö├ştomny.