Import z Itálie

Zajištění importu z Itálie:

Zboží z Itálie
Zboží z Itálie

Zajištění zboží pro import

Je prvním a pochopitelným krokem k jeho dopravení do českých podmínek. Výsledné a objednávané zboží je selekcí po zvážení všech variant a okolností, které musíme brát v potaz a to i v případě, jedná-li se o sebemenší detail. Ano, právě detail může sehrát obrovskou roli. Například dát ještě italské firmě jednu hodinu času, nebo lépe ještě se jí znovu ozvat. Jen poté český zákazník může obdržet komplexní informace z celého italského trhu – a ten je opravdu trhem obrovské konkurence!

Import zajištěného zboží:

Konfigurace s dopravou

Sladění s dopravními termíny a podmínkami je poměrně složité, ne však natolik, aby se nedalo zvládnout. Komunikace s Itálií a českým dopravcem v jeden den si vyžaduje perfektní organizaci a neopomenout žádný detail. Na celou transakci se soustředíme a zákazníkovi zasíláme průběžně zprávy, zjištění popřípadě dotazy a odpovědi na ně ihned zpracováváme, jak s dopravcem, tak s italským dodavatelem.

Dodací podmínky:

Zajištění dodržitelnosti dodacích podmínek

Dodržení a dodržitelnost všech nasmlouvaných dodacích podmínek je samozřejmostí a také hlavním smyslem naší práce. Klientovi musí být předána profesionální služba, tedy nasmlouvání a dohlédnutí na nasmlouvané dodací podmínky při importu zboží z Itálie. Mezi dodací podmínky patří zejména: kvalita zboží z Itálie, termíny dodání, fakturační podmínky a ceny zboží před i po slevách. Zákazník má jistotu, že je o něj postaráno, že okolnosti importu za něj zajistil někdo jiný – proto se na nás také obrátil.

Doprava v reálných cenách

Většinou doporučíme firmě jednoho z nejspolehlivějších dopravců v ČR, který navíc disponuje konkurenceschopnými cenami mezi českými dopravci. Ze zcela objektivních důvodů volíme jako dopravce pouze české firmy. Italské firmy jsou v registru dopravců z Itálie pro zákazníkovo zboží zatím nepřítomny.