Adresář italských firem

Adresář italských firem/Nebo italské firmy na míru?

Adresář italských firem

Adresář italských firem

Co je adresář italský firem

Adresář italských firem je veřejně či neveřejně přístupným seznamem italských obchodních subjektů, tedy obchodních firem a společností a patří mezi ně: italský obchodní rejstřík, italský živnostenský rejstříka veřejné seznamy na internetu věnující se katalogizaci italských živnostníků a společností.

Jak v Italských adresářích hledat

Italské adresáře firem jsou řazeny abecedně, oborově, ale často také místně – dle lokace. Ve vyhledávání v italských adresářích firem fungují velmi podobná pravidla jako v českých adresářích firem a pro italské adresáře platí jediná veliká odlišnost – italština, nebo jiný cizí jazyk. Mnoho adresářů italských firem dnes existuje také v několika světových jazycích. Jedná se o adresáře překládané automatickým překladačem a s troškou představivosti v nich lze poměrně lehce vyhledat základní informace o italských firmám a podnikatelích.

Co dělat, když neumím italsky

Pokud není znalost italštiny na straně české firmy, nebo českého hledajícího v italských adresářích firem, nebo-li v adresářích italských firem, je lépe se obrátit na renomovanou firmu v oblasti zprostředkování obchodu, kde umí na základě nejenom znalosti italštiny veškeré informace pořídit, popřípadě tyto také ověřit. Ano, informace z adresářů firem v Itálii nemusí být vždy aktuální, nebo pravdivé a je lépe mít nějaké ověřovací pravidlo či metodu a skutečné existenci firmy či o přesném oborovém zaměření.

Co když firmu z italského adresáře znám a potřebuji s ní jenom telefonovat

Pokud kontakty mám – vyhledal jsem je sám, nebo je mám z jiného ověřeného zdroje, je dobré se také obrátit na společnost ve které vám mohou pomoci. Italské zprostředkovací kanceláře jsou pro tento účel zařízeny a komunikace s Itálií, nebo firmami z adresářů firem je jejich prací.