Seznamy italských firem z obchodního rejstříku

Příkladem budiž prodej respirátorů do Itálie

Kolik stojí informace z OR v Itálii – tisíce firem

  • 0,035 Euro / 1 kontakt (název, adresa, web, telefon ,E-mail – info@.
  • 0,15 Euro / 1 kontakt (název, adresa, web, telefon ,E-mail – info@…, druh společnosti, počet zaměstnanců, základní kapitál firmy, základní ekonomické informace o firmě)
    7 Euro za každý extra výpis


Tyto ceny platí pro prvních 1000 kontaktů. Pro dalších 1000 kontaktů je sleva na 0,03 Euro a 0,13 Euro. Z italského obchodního rejstříku dodáme informace v kompaktní podobě, včetně E-mailových kontaktů. Zpravidla rozšiřujeme informace k firmě:

  • základní
  • rozšířené

Většina firem využívá 1. varianty neboť druhá varianta stojí násobně více.

Až 6 milionu kontaktů z italského obchodního rejstříku

Dodání informací z obchodního rejstříku v Itálii vygenerujeme v řádu hodin. Seznam dodáme v Excelové tabulce a přehledně. Řádek po řádku, co řádek, to 1 italská firma. Slupce: název firmy, adresa, IČ, E-mailový kontakt (u rozšířené varianty + další ekonomické informace).

Různé verze dat z rejstříku

Druhá verze se určitě nevyplatí u řádově 1000 vyžádaných kontaktů ale v případě, pokud chce klient prověřit jen 1 nebo více firem. Uvedené ceny se vztahují na 40000 kontaktů v případě 1. varianty informativní řady o firmě. Je-li požadavek na kontaktní údaje firmy v řádu pouze několika málo firem, tak cenu upravujeme.

Varianty a prezentace vás samotných

První varianta je vhodná v případě, že klient žádá např. 50.000 kontaktů, nebo zkrátka o něco méně a hodlá s nimi nakládat, jako s prvotním kontaktním údajem pro zaslání obchodní nabídky do Itálie, např. prodej respirátorů, roušek apod., jako je tomu v posledních měsících a týdnech.

Přehledný web

Při prezentaci se italským obchodním partnerům, doporučujeme také funkční, přehledný web, lokalizovaný do italského jazyka. Tj. nejen informace z obchodních rejstříku, tj. vědět, kam psát a koho kontaktovat, ale také forma oslovení a následná marketingová prezentace, jsou stěžejní pilíře úspěšného prodeje do Itálie.

Součástí anebo požadovanou službou je také kontaktování obchodního partnera, což jsme zmiňovali posledních 20 let – jako základí pilíř naší činnosti. Připravíme pro vašeho (stávajícího či potencionálního / í) partenera v Itálii / partnery – nejvhodnější formu oslovení (po konzultaci s vámi), oslovovací dopis, obchodní nabídku, newsletter, bulettin, katalog, manuál, dopis, E-mail, nebo jakýkoliv druh zprávy či sdělení přes sociální sítě. Rozešleme jakoukoliv komunikaci na vyselektované kontakty z databáze, kterou od nás odeberete – ta totiž, na rozdíl od českého rejstříku, může obsahovat i E-mailový kontakt. Vybrané kontakty můžeme kontaktovat i telefonicky. Komunikaci zajišťuje pan Roberto Powell – italsko-anglický pomocník pro váš business. Tento člověk tedy přesně ví, jak se pohybovat v italských vodách, neboť v Itálii, i přes své britské občasnství, celoživotně žije a pohybuje se v oblasti managementu, řízení.

Když si dr. Powell stoupne a zaujme pohodový postoj, vytvoří vždy nějaký nový nápad.
Pan Roberto Powell, pomocník při obchodování s Itálií – nastavení subdodavatelského vztahu, výběr obchodních partnerů, obstarání databází – vše v italském jazyce abyste poté mohli od nás dostat srozumitelné výstupy v jazyce českém.

Comments are closed.