Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Hled├ín├ş nemovitost├ş Archivy - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Archive for Hled├ín├ş nemovitost├ş

Ov─Ť┼Öen├ş vlastn├şka nemovitosti v It├ílii

Pro jednu brn─Ťnskou advok├ítn├ş kancel├í┼Ö jsme minul├Ż t├Żden prov├íd─Ťli ┼íet┼Öen├ş ve v─Ťci ov─Ť┼Öen├ş skute─Źn├ęho vlastn├şka nemovitosti uveden├ęho v p┼Öedkupn├ş smlouv─Ť. Ov─Ť┼Öen├ş trvalo ve spolupr├íci s na┼í├şm italsk├Żm kolegou cca 24 hodin.

Klient obdr┼żel v├Żpisy z katastru nemovitost├ş do sv├ęho PC v dan├ęm form├ítu. Podobn├Żch hled├ín├ş jsme v jarn├şm a letn├şm kvart├ílu ┼Öe┼íili celkem 6. Dokument obsahoval z├íkonnou slo┼żku pro uv├íd─Ťn├ş ├║daj┼» o vlastn├şkovi a v┼íechny pot┼Öebn├ę katastr├íln├ş ├║daje a parametry.

┼Ż├íd├íte-li ov─Ť┼Öen├ş vlastn├şka nemovitosti v It├ílii, kontaktujte n├ís ZDE.

Vyhled├ín├ş nemovitosti na ├║zem├ş It├ílie

Vyhled├íme nemovitost ─Źesk├ęho vlastn├şka na ├║zem├ş It├ílie. Takov├ę ┼íet┼Öen├ş si vy┼żaduje specifick├Ż postup, nebo┼ą nen├ş zvykem a ani mo┼żn├ę v It├ílii nahl├ş┼żet do katastru nemovitost├ş zcela voln─Ť jako je tomu u n├ís. Vyhled├ív├ín├ş prov├íd├şme na z├íklad─Ť osobn├şch ├║daj┼» vlastn├şkova. Vyhled├ív├íme pozemky, domy, byty. Postup je tedy takov├Ż, ┼że lze zjistit, dle n├ízvu subjektu (datumu narozen├ş, I─î apod.) ve┼íker├ę nemovit├ę majetky na ├║zem├ş It├ílie, jak├Żmi jsou stavby, jednotku, parcely. T├ę┼ż pro p┼Ö├şpadn├ę dal┼í├ş leg├íln├ş postupy, zajist├şme-provedeme soudn─Ť ov─Ť┼Öen├Ż p┼Öeklad z/do italsk├ęho jazyka a dod├íme do cel├ę ─îR a Slovensk├ę republiky (p┼Öeklad z/do ital┼ítiny a sloven┼ítiny).

Italsk├Ż katastr nemovitost├ş ovl├íd├íme do nejmen┼í├şho detailu

Z italsk├ęho katastru po┼Ö├şd├şme ve┼íker├ę z├íkladn├ş anebo tak├ę detailn├ş informace o dan├Żch nemovitostech. Z├íkladn├ş informace obsahuj├ş z├íkladn├ş ├║daje, jako ─Ź├şslo parcely, n├ízev vlastn├şka – v pokro─Źil├ęm m├│du m┼»┼żeme rozkr├Żt slo┼żit─Ťj┼í├ş vlastnick├ę struktury, b┼Öemena / po┼Ö├şdit dal┼í├ş seznam nemovitost├ş dan├ęho subjektu v cel├ę It├ílii. M┼»┼żeme subjektivn─Ť i objektivn─Ť zjistit / sd─Ťlit jejich hodnotu – nebo sou─Źet jejich hodnot. M┼»┼żeme sd─Ťlit cenu dle ofici├íln├şch statistik, ale tak├ę prov├ęst n├í┼í odhad ─Źi odhad znalcem.

Rychlost pr├íce s katastrem a dal┼í├ş ├║daje

├Üdaje z italsk├ęho katastru zajist├şme do 24 hodin od prvotn├ş ┼ż├ídosti. V n├ívaznosti na katastr, tak├ę m┼»┼żeme po┼Ö├şdit (v p┼Ö├şpad─Ť vlastn─Ťn├ş nemovitosti – pozemku) italskou pr├ívnickou osobou, tak├ę op─Ťt informace o takov├ę firm─Ť, tj. vlastn├şkovi, jeho struktu┼Öe, v├Ż┼íi z├íkladn├şho kapit├ílu, ├║─Źetn├ş z├ív─Ťrku, dluhy apod.

Academical Team s.r.o.
N├ím─Ťst├ş P┼Ö├ítelstv├ş 1518/2
102 00, Praha ÔÇô Hostiva┼Ö
I─î: 05273919
─î. ├║.: 2701036865 / 2010

Adresa 1: teamprekladatelu@gmail.com
Adresa 2: info@obchoditalie.cz

Mluv├şme ─Źesky, italsky, anglicky

Cena vyhled├ín├ş nemovitosti v It├ílii

┼Ż├íd├íte-li vyhled├ín├ş nemovitosti ─Źesk├ęho vlastn├şka na ├║zem├ş It├ílie, kontaktujte n├ís ZDE.

Ricerca di case in Repubblica ceca

Servizio complesso di una ricerca in tutte le databasi disponibili per la Repubblica ceca. Ricerca nelle databasi, che sono fatte il lingua ceca┬áÔćĺ consegna dei report in lingua italiana.

Repubblica ceca.

Repubblica ceca.

Possiblita┬┤ di svolgere la corrispondetente trattativa dalla A alla Z per ottenere una proprieta┬┤ in RC, case, terreni, fabbricati per svolgere attivita┬┤. Siamo disponibili per ogni ente intressata a un servizio di informazioni valide in base alla domanda. Parliamo il ceco, l┬┤inglese e l┬┤italiano.

Per contattarci – cliccate cortesamente QUI.

Cena nemovitost├ş v It├ílii je neb├Żvale dole/┼íance pro nakupuj├şho

Cena nemovitost├ş v P├ídsk├ę n├ş┼żin─Ť i ve slunn├Żch letovisc├şch se zd├í b├Żt tak dole, ┼że to snad nen├ş ani mo┼żn├ę. V Janov─Ť je nap┼Ö├şklad mo┼żno po┼Ö├şdit garsonku ji┼ż za 30 tis├şc euro. V severn├şm Piemontu za stejnou cenu cel├ę domy.

Leteck├Ż pohled na Janov. Vyhled├ív├ín├ş nemovitost├ş na ├║zem├ş It├ílie.

Leteck├Ż pohled na Janov. Vyhled├ív├ín├ş nemovitost├ş na ├║zem├ş It├ílie.

Razantn├ş pokles cen o mnoho dol┼». Registrujeme slevy jednotliv├Żch nemovitost├ş a┼ż o 50 % sm─Ťrem dol┼». ┼Ż├íd├íte-li n├íkup pozemku, domu, bytu kdekoliv v It├ílii, nen├ş lep┼í├ş mo┼żnosti, ne┼ż to prov├ęst nyn├ş – samoz┼Öejm─Ť za p┼Öedpokladu, ┼że m├íte pen├şze nav├şc.

Ale ani hypot├ęka ─Źi ├║v─Ťr nemus├ş b├Żt ┼ípatn├Żm ┼Öe┼íen├şm. ├Ünik v podob─Ť dlouhodob├ęho ─Źi st┼Öedn─Ťdob├ęho pobytu v It├ílii se tak m┼»┼że st├ít bl├şzkou realitou.

┼Ż├íd├íte-li jakoukoliv slu┼żbu v podob─Ť vyhled├ín├ş vhodn├ę nemovitosti v It├ílii, nebo jedn├ín├ş va┼í├şm jm├ęnem – bez ├║─Źasti realitn├ş kancel├í┼Öe – optikou nez├ívisl├ęho researchera, pravd─Ťpodobn─Ť v├ím budeme schopni vyhov─Ťt.

Pakli┼że jste si ji┼ż n─Ťjakou nemovitost v It├ílii na internetu vyhl├şdli, vstupte s n├ími v kontakt stejn├Żm zp┼»sobem ZDE.

Placen├ş dan├ş v It├ílii

Da┼ł z nemovitosti se v It├ílii plat├ş na obecn├şm / m─Ťstsk├ęm ├║┼Öad─Ť, dle m├şstn├ş p┼Ö├şslu┼ínosti. Pro ty, kte┼Ö├ş maj├ş v It├ílii trvalou adresu, je lep┼í├ş ji z d┼»vodu dan├ş m├şt. Jako rezident, toti┼ż u┼íet┼Ö├şte na dani z nemovitosti zna─Źn├í Eura. Pro mal├Ż byt v obci je p┼Ö├şkladem rozd├şl mezi 200 a 50 Eur na nemovitost jako rezident ─Źi nerezident. Nicm├ęn─Ť, rezidentura je v It├ílii ofici├íln├ş kontrolov├ína. Zkontroluje-li v├ís opakovan─Ť Vigile, ┼że na adrese nejste a vy tam opravdu nejste, ┼íoupnout v├ís zru┼íen├şm rezidentury do nerezident┼» a plat├şte op─Ťt 200 Euro nebo v├şce – dle metr├í┼że a dal┼í├şch okolnost├ş. Jak kontrola rezidentury vypad├í v praxi: li┼í├ş se dle lokality.