Dovoz stroje z Itálie pro zemědělce

řešili jsme výběr ze tří modelů a nakonec to by to měl být tento : JCB 535/95 , AGRI nebo AGRI PLUSJsou to teleskopické nakladače pro stavebnictví a zemědělství. Stroje pro zemědělství mají však odlišnosti (silnější motor, závěsné zařízení pro tahání přívěsu, kompresor pro vzduchové brzdy a v TP by měl být stroj popisován jako traktor)  při dovozové STK se dá případně kategorie vozidla přenastavit na právě požadovaný traktor.
A proto výběr není tak jednoduchý…
Zatím na italském “trhu” máme vybrány dva inzeráty:

Sollevatore Telescopico JCB Modello 535-95

prosím zavolejte na tuto nabídku a zjistěte za kolik stroj chtějí prodat…? A zda-li je volný. Zeptejte, se prosím kde pracoval (můj předpoklad je v živočišné výrobě).
Druhou nabídku, kterou bych po Vás chtěl oslovit je :

Teleskopický manipulátor JCB 535-95 AGRI PLUS na prodej – 24000 EUR, 2012

prosím zavolejte opět na tuto nabídku, a zjistěte jestli je stroj volný… Už jsem tam pánovi psal email a požádal ho o zaslání technického průkazu – on však zatím nic neposlal.
Asi rádi vidí zpětnou vazbu a telefonují…
Od každého stroje prosím nechte zaslat technický průkaz, ať si to můžu vykomunikovat s dovozovým technikem co řeší dovozovou technickou kontrolu,A pak bychom hledali možnosti úhrady… A přepravy do ČR, stroj by se měl vejít do běžného návěsu případně nákladního auta.
Pro vysvětlení podnikáme v zemědělství v rostlinné výrobě a nakladač by byl využíván i občasným přejezdům po silnici s přívěsem (s vaky s hnojivem či osivem) a proto musím dbát na legislativu a technický průkaz stroje… Nejsem profesionální obchodník s technikou, tak si informace prověřuji. Zatím vše vypadá v pořádku.

Stroje blokovány dopředu nemám, Vy by jste byl právě tou komunikační osobou… Pokud cena  bude přiměřená tak se budeme bavit o koupi. U druhé nabídky je vyšší počet motohodin, což už nevypadá tak zajímavě….

Comments are closed.