Poptávka po administrativní pozici s italštinou

Představení: Jsem AAA z Pardubic 🙋‍♀️🌍

Dobrý den,

dovolte, abych se představila. Jmenuji se AAA a pocházím z Pardubic. Aktuálně pracuji v advokátní kanceláři v Hradci Králové, ale vzhledem k mé jazykové vybavenosti a zkušenostem s administrativou uvažuji o změně zaměstnání.

Můj jazykový profil: Angličtina, Italsky, Německy a Polsky 🗣️🌐

Od malička se aktivně věnuji anglickému jazyku. Nedávno jsem se vrátila po sedmi letech z Itálie, kde jsem poslední tři roky studovala na Univerzitě v Calabrii. Zde jsem se věnovala oboru lingvistika a turismus, což mi umožnilo získat hluboké znalosti italského jazyka.

V průběhu studia a práce jsem si také osvojila německý a polský jazyk, které mi nyní umožňují plynule komunikovat s kolegy a klienty z různých zemí.

Administrativa: Mé silné stránky 💼🗂️

Co se týče administrativy, mám bohaté zkušenosti z dřívějších pozic, kde jsem často pracovala po boku různých ředitelů. Považuji administrativu za jednu z mých silných stránek, a i když každý obor má svá specifika, jsem ochotná se učit nové věci a přizpůsobit se novým výzvám.

Jsem orientovaná na komunikaci s klientem, zajišťuji služební cesty a překládání z a do jazyků, které ovládám. Také doučuji všechny věkové kategorie.

Aktivní životní styl: Řidič a milovník života 🚗🌳

Jsem aktivní řidička s vlastním řidičským průkazem a každodenně dojíždím do práce. Mám ráda život a vše, co přináší, a věřím, že toto nadšení je vidět i v mém přístupu k práci.

Závěr: Jsem připravena na novou výzvu 🎯📩

Přikládám Vám svůj životopis a v případě jakýchkoli dotazů Vám ráda odpovím. Ráda se také s Vámi setkám a osobně prodiskutuji možnosti naší spolupráce.

S přáním krásného dne,
AAA

Comments are closed.