Prověření majetku italského obchodního partnera

Na bázi požadavku klienta, kdy jsme znali jen jméno osoby a neznali jsme datum narození ani daňové číslo, jsme postupným rozkrýváním rejstříku mohli přejit i do ověření majetku klienta:

tra i 130 e i 140 euro abbiamo visura storica persona fisica + visura immobili intestati, Ciò, con i 140 euro abbiamo tutte e due le visure (persona fisica + immobili) – jedná se o cenu, kterou od nás obdržel klient jako část za celkový balíček obdržených služeb, tj. obstarání dalších výpisů z rejstříků firem, v počtu 3.

Klient pak také žádá další služby:

děkuji za zaslané dokumenty a zároveň se omlouvám za pozdní odpověď, ale byl jsem na služební cestě. Tedy jak navrhujete, prosím přistupme k bodu 2), ale tím bychom to prozatím uzavřeli, bod 3) nebude třeba.
Dále a ohledně Vámi nabízených služeb “tlumočení italštiny”, děkuji za tuto nabídku a doplňující vysvětlení. Pokud to bude nutné, tak bychom se nějak domluvili, ale naposledy říkal, že si prý přiveze svého tlumočníka. 
Tak vlastně ani zatím nevíme, v jakém formátu bude předpokládaná schůzka probíhat, kdy a zda vůbec… Předem děkuji za realizaci bodu 2) a budu se těšit na nové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *