Prověření obchodního partnera Itálie / Lucembursko

Dovoluji si Vás touto cestou požádat o pomoc ohledně vyhledání dat našeho potencionálního obchodního partnera, který působí dost neseriózně.

🇮🇹🕵️‍♂️ Ital působí neseriózně !!! 🇮🇹🔍

✉️ Momentálně se nám rýsuje uzavření určitého obchodu za cca půl miliardy Eur s jednou Lucemburskou společností (dle všeho je to takový italský obchodní cestující), jejíž jednatel dříve podnikal ca. 50 let v Itálii a před ca. x-ti lety si založil společnost se stejným zaměřením ve Lucembursku – takže takový italský obchodní cestující. 🛤️🛢️

❓ Chtěl jsem se Vás dotázat, zda je možné dle názvu této Lucemburské společnosti a dle jména jednatele společnosti dohledat jeho podnikatelskou historii v celé Itálii? Nemám datum narození ani daňové číslo – jsem prostě v koncích. 🕵️‍♂️🔍🇮🇹

Situace se může zdát komplikovaná, ale existují způsoby, jak zjistit více informací o podnikatelské historii osoby a společnosti. Spoléhání se na relevantní údaje a zdroje může pomoci lépe porozumět, s kým budete spolupracovat. 💼📊

Neověřené informace, ověříme

Bohužel máme nyní zatím neověřené informace, že dotyčný jednatel měl v Itálii dříve určité problémy a proto musel “přestěhovat” své podnikání do Lucemburska (hrad Viaden) a my do toho dáváme tolik peněz, tolik tvrdě vydělaných českých penízů.

Nedej bože, přijít o peníze !

Prosím Vás pochopte (a modlím se u toho k bohu), že bychom neradi udělali chybný krok a uzavřeli obchodní transakci s nedůvěryhodným obchodním partnerem, tu Italem, tu Lucemburčanem a příště třeba podvodným Pražanem !

Předem děkuji za Vaše odpovědi, zda je možné zjistit výše uvedené a také se Vás dovoluji dotázat, jaká by byla Vaše cenová nabídka za tyto služby – za tyto prostinké primitivní obchodní rejstříky (alespoň ty proboha – vždyť stojí jen 10 Eur, prý !).

Kecy v kleci

Lucemburská společnost: CSGama, jednatelka: paní SGama, jednatel: pan AMAnte, adresa: Lucembursko. Další zainteresovaní příbuzní (bratranec Marcello – z 6. sicilského pokolení, vdova Luisa, po kmetovi původního tvrdého jádra sicilského klanu… )

Rozvětvené italské rodinné vazby


Někde jsem dokonce četl (už to nemohu znovu najít), že paní jednatelka CSGama má ve společnosti většinu, přitom paní jednatelka není absolutně obchodně činná – prý se válí jen na Ibize. Druhý jednatel této švýcarské společnosti pan AMAnte, také dříve dlouhodobě pracoval u svého bratrance AMAnte v italské společnosti IG SRL.

Tato italská společnost CIG SRL, by nyní měla údajně patřit synovi pana RC kterým je LC, ale to bohužel nevíme zcela jistě. Jedná se nám nyní hlavně o prověření historie podnikání pana AMAnte v Itálii, zda tam dříve nedošlo k nějakému “problému”, ať už v průběhu jeho aktivit v italské společnosti CIG SRL nebo případně v jiných společnostech.


Výše uvedené informace mám samozřejmě pouze z doslechu od známých z branže, kteří dokonce tvrdí, že pan AMAnte má zakázané podnikání v Itálii, proto si Vás dovoluji laskavě požádat o prověření výše uvedeného – je to prostě dost dobře možná i podnikatel, jako u nás slavný pražský bazarák, něco jako ten ze seriálu Bazar Vatikán. Možná došlo pouze k určitému “informačnímu šumu” od kolegů a dotyčný bude nakonec seriózním obchodním partnerem. Předem Vám děkuji za jakékoliv informace ohledně tohoto případu.

Cena v Itálii, kterou hradíte nám

Bez datumu a místa narození, postupným zjištěním z 1. databáze:

1) Výpis ¨subjektu z obchodního rejstříku…………………………….150,- EUR2) – ve kterých italských společnostech figuruje, figuroval daný subjekt

2) Předchozí obchodní činnost, závazky………………..180,- EUR3)

3) Prověření dané osoby (kdy už z 1. a návazně z 2. části známe místo a datum narození), výpis z katastru……………….220,- EUR + výdaje (všeobecný náhled na celou Itálii stojí 35 Eur a budeme mít informaci, v kterých okresech vlastní daný subjekt nemovitosti (Itálie má cca 100 okresů) + potom, když klient požaduje detailnější výpis z daných okresů  počítáme 15 – 20 euro na poplatcích katastru za jednotlivý italský okres = to je předpoklad, tady se držíme skutečné ceny poplatků).

V rámci těch 200 + poplatky Euro vytáhneme všeobecný náhled + 3 okresy detailnějšího rozpisu (výši poplatků přeúčtujeme klientovi). Pokud by se nemovitost nacházela ve 20 okresech, vyúčtujeme za každý další okres 5 Eur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *