Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Vyhled├ívac├ş slu┼żba v It├ílii - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Vyhled├ívac├ş slu┼żba v It├ílii

Vyhled├ívac├ş slu┼żba v It├ílii
Vyhled├ívac├ş slu┼żba v It├ílii

Vyhled├ívac├ş slu┼żba je slu┼żba ur─Źen├í pro v┼íechny subjekty – podnikatelsk├ę/i nepodnikatelsk├ę┬á– kter├ę pot┼Öebuj├ş z n─Ťjak├ęho d┼»vodu vyhledat na ├║zem├ş It├ílie okolnosti, stavy, osoby, firmy, instituce atd.

Vyhled├ív├ín├ş/hled├ín├ş firem v It├ílii

  • Vyhled├ív├ín├ş italsk├Żch firem na ├║zem├ş┬áIt├ílie┬áa vyhled├ív├ín├ş italsk├Żch firem maj├şch s├şdlo v jin├ęm st├ít─Ť sv─Ťta.
  • Vyhled├ív├ín├ş italsk├Żch firem do 24 hodin┬áod zad├ín├ş po┼żadavku.
  • Komunikace s italskou firmou a zaji┼ít─Ťn├ş z├íkladn├şch ├║daj┼».

Vyhled├ív├ín├ş/hled├ín├ş zbo┼ż├ş v It├ílii

  • Ur─Źen├ş zem─Ť p┼»vodu tzv. “italsk├ęho zbo┼ż├ş”.
  • Zji┼ít─Ťn├ş┬ádodavatele┬ádle z├íkladn├şch, nebo roz┼í├ş┼Öen├Żch parametr┼».
  • Tak├ę diskr├ętn├ş ┼íet┼Öen├ş konkuren─Źn├şch dodavatel┼» z┬áIt├ílie.

Vyhled├ív├ín├ş/hled├ín├ş osob v It├ílii

  • Vyhled├ív├ín├ş osob na ├║zem├ş It├ílie z ve┼Öejn─Ť dostupn├Żch italsk├Żch rejst┼Ö├şk┼» a datab├íz├ş.
  • Vyhled├ív├ín├ş osob z archiv┼» a matrik, na z├íklad─Ť rodn├Żch ├║daj┼». Vyhled├ív├ín├ş p┼Ö├şbuzn├Żch a p┼Öedk┼» – t├ę┼ż hled├ín├ş v archivech a matrik├ích.
  • Vyhled├ív├ín├ş osob dle k┼Öestn├şho jm├ęna a dne a m─Ťs├şce narozen├ş. Vyhled├ín├ş osob dle individu├íln─Ť informovan├Żch ind├şci├ş.

Vyhled├ív├ín├ş dal┼í├şch v─Ťc├ş a informac├ş Vyhled├ín├ş jak├ękoliv v─Ťci, nebo form├íln─Ť dostupn├ę osoby a jej├ş kontaktov├ín├ş –┬ána ├║zem├ş It├ílie v r├ímci z├íkonnosti a za neporu┼íen├ş italsk├Żch z├íkon┼» a z├íkon┼» o ochran─Ť osobn├şch ├║daj┼». Zji┼ít─Ťn├ş ve┼Öejn─Ť dostupn├Żch majetkov├Żch vztah┼», podnikatelk├Żch subjekt┼», hmotn├Żch i nehmotn├Żch okolnost├ş. Vyhled├ív├ín├ş v─Ťc├ş a informac├ş v It├ílii na z├íklad─Ť po┼żadavk┼» klienta. Logick├ę jedn├ín├ş a rychl├ę ┼Öe┼íen├ş.

Pokud pot┼Öebujete kontaktovat vyhled├ívac├ş slu┼żbu, zavolejte, nebo n├ím napi┼íte ZDE.