Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Vyhled├ín├ş nemovitosti na ├║zem├ş It├ílie - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Vyhled├ín├ş nemovitosti na ├║zem├ş It├ílie

Vyhled├íme nemovitost ─Źesk├ęho vlastn├şka na ├║zem├ş It├ílie. Takov├ę ┼íet┼Öen├ş si vy┼żaduje specifick├Ż postup, nebo┼ą nen├ş zvykem a ani mo┼żn├ę v It├ílii nahl├ş┼żet do katastru nemovitost├ş zcela voln─Ť jako je tomu u n├ís. Vyhled├ív├ín├ş prov├íd├şme na z├íklad─Ť osobn├şch ├║daj┼» vlastn├şkova. Vyhled├ív├íme pozemky, domy, byty. Postup je tedy takov├Ż, ┼że lze zjistit, dle n├ízvu subjektu (datumu narozen├ş, I─î apod.) ve┼íker├ę nemovit├ę majetky na ├║zem├ş It├ílie, jak├Żmi jsou stavby, jednotku, parcely. T├ę┼ż pro p┼Ö├şpadn├ę dal┼í├ş leg├íln├ş postupy, zajist├şme-provedeme soudn─Ť ov─Ť┼Öen├Ż p┼Öeklad z/do italsk├ęho jazyka a dod├íme do cel├ę ─îR a Slovensk├ę republiky (p┼Öeklad z/do ital┼ítiny a sloven┼ítiny).

Italsk├Ż katastr nemovitost├ş ovl├íd├íme do nejmen┼í├şho detailu

Z italsk├ęho katastru po┼Ö├şd├şme ve┼íker├ę z├íkladn├ş anebo tak├ę detailn├ş informace o dan├Żch nemovitostech. Z├íkladn├ş informace obsahuj├ş z├íkladn├ş ├║daje, jako ─Ź├şslo parcely, n├ízev vlastn├şka – v pokro─Źil├ęm m├│du m┼»┼żeme rozkr├Żt slo┼żit─Ťj┼í├ş vlastnick├ę struktury, b┼Öemena / po┼Ö├şdit dal┼í├ş seznam nemovitost├ş dan├ęho subjektu v cel├ę It├ílii. M┼»┼żeme subjektivn─Ť i objektivn─Ť zjistit / sd─Ťlit jejich hodnotu – nebo sou─Źet jejich hodnot. M┼»┼żeme sd─Ťlit cenu dle ofici├íln├şch statistik, ale tak├ę prov├ęst n├í┼í odhad ─Źi odhad znalcem.

Rychlost pr├íce s katastrem a dal┼í├ş ├║daje

├Üdaje z italsk├ęho katastru zajist├şme do 24 hodin od prvotn├ş ┼ż├ídosti. V n├ívaznosti na katastr, tak├ę m┼»┼żeme po┼Ö├şdit (v p┼Ö├şpad─Ť vlastn─Ťn├ş nemovitosti – pozemku) italskou pr├ívnickou osobou, tak├ę op─Ťt informace o takov├ę firm─Ť, tj. vlastn├şkovi, jeho struktu┼Öe, v├Ż┼íi z├íkladn├şho kapit├ílu, ├║─Źetn├ş z├ív─Ťrku, dluhy apod.

Academical Team s.r.o.
N├ím─Ťst├ş P┼Ö├ítelstv├ş 1518/2
102 00, Praha ÔÇô Hostiva┼Ö
I─î: 05273919
─î. ├║.: 2701036865 / 2010

Adresa 1: teamprekladatelu@gmail.com
Adresa 2: info@obchoditalie.cz

Mluv├şme ─Źesky, italsky, anglicky

Cena vyhled├ín├ş nemovitosti v It├ílii

┼Ż├íd├íte-li vyhled├ín├ş nemovitosti ─Źesk├ęho vlastn├şka na ├║zem├ş It├ílie, kontaktujte n├ís ZDE.

Comments are closed.