Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Fr├íze a obraty p┼Öi n├íkupu nemovitosti v It├ílii - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Fráze a obraty při nákupu nemovitosti v Itálii

N─Ťkolik obrat┼» se kter├Żmi se lze setkat p┼Öi koupi nemovitosti v It├ílii. ─îe┼íi kupuj├ş nemovitosti v It├ílii ji┼ż celkem hojn─Ť. Nen├ş to, jako tomu b├Żvalo, n─Ťkdy p┼Öed deseti roky, kdy vlastnit nemovitost v It├ílii, bylo n─Ťco mimo┼Ö├ídn├ęho.

P┼Öi koupi, tedy vlastn─Ť p┼Öi p┼Öevodu nemovitosti a pro vypracov├ín├ş kupn├ş smlouvy, je nutno se rozhodn─Ť obr├ítit na not├í┼Öe. Jedn├í se o z├íkonnou povinnost. Nen├ş tomu jako v ─îR, kdy si lze pod├ín├ş do z├ípisu v katastru nemovitost├ş, vypracov├ín├ş kupn├ş smlouvy, prov├ęst prakticky s├ím.

  • Notario – Not├í┼Ö
  • Kupn├ş smlouva – Contratto di compravendita
  • Atto notarile – Pr├ívn├ş ├║kon
  • Certificazione energetica – Energetick├Ż certifik├ít
  • Acquirente – Nab├Żvaj├şc├ş

┼Ż├íd├íte-li jedn├ín├ş ve v─Ťci n├íkupu nemovitosti, dohled, nebo kontaktov├ín├ş not├í┼Öe v It├ílii, kontaktujte n├ís ZDE.

Comments are closed.