Vyhledání majitele pozemku, nemovitosti dle souřadnic GPS

Vyhledávání nemovitostí – Itálie/Itálie – nemovitosti dle souřadnic GPS, pozemky: hledání. Občas se setkáme s požadavkem na vyhledání nemovitosti bez tradičních základních údajů – tj. adresy nemovitosti anebo naopak jména, příjemní, data narození vlastníka nějaké nemovitosti v Itálii, kterou hledáme (anebo jich hledáme více, ale zjišťujeme dle osoby, kolik a kde jich má / vlastní). Když taková situace zkrátka nenastane, může se na nás český občan – člověk obrátit i s požadavkem, na vyhledání dle GPS souřadnic, které někde zachytil.

Vyhledání majitele pozemku v Itálii

Vyhledání majitele atraktivního pozemku na žádost českého klienta. Vyhledání dle parametrů jiných, než typických pro vlastnictví v italském katastru, jako jméno, adresa, název společnosti apod.

Vyhledání majitele pro české lidi

Vyhledání majitele atraktivní nemovitosti na žádost českého klienta. Vyhledání dle parametrů jiných, než typických pro vlastnictví v italském katastru, jako jméno, adresa, název společnosti apod.

Netradiční poptávky

Vyhledání majitele atraktivního pozemku – nemovitosti na žádost českého klienta. Vyhledání dle parametrů GPS. Klient dodá pouze tyto souřadnice, na jejichž základě je započato tzv. “realitní šetření“.

Vyhledání dle google maps pozice

Vyhledání majitele atraktivního pozemku – nemovitosti na žádost českého klienta. Vyhledání dle indikace z Google Maps. Klient dodá pouze mapu s místem, na jehož základě je započato tzv. “realitní šetření“. Pokud samozřejmě ale chcete postupovat tradičnějším způsobem, není nic jednodužšího, než nás kontaktovat ZDE.

Žádáte-li obdobnou službu, kontaktujte nás na telefonu ZDE.

Comments are closed.