Adresář italských firem

Oborový adresář italských firem/Nebo italské firmy na míru? Tj. dle přání klienta. Klient si přeje prodávat do Itálie respirátory, testy – tj. volný trh, podnikající obchodník a vidí v italském trhu perspektivu. Perspektiva až 200.000 kontaktů na italské firmy a instituce, dle regionu, oboru zaměření či dalších detailních filtrů, od obratu, počtu zaměstnanců apod. – to vše do 24 hodin od vyžádání

Může být i rychle

Tzn., že dané seznamy vytvoříme velice rychle a efektivně. Obchodník tak získá účinný nástroj pro nabídnutí svého zboží přímo v Itálii. Pro tento účel doporučujeme také zvolit vhodnou kampaň a zcela jistě kvalitní znění nabízecího E-mailu, tj. autentickou italštinou, protože pokud se tak nestane, tak se jeho E-mail dostane velice rychle do spamu. 

Adresář italských firem

Adresář italských firem

Co je adresář italský firem

Adresář italských firem (firmy obchodující např. zdravotnický materiál přímo v Itálii anebo jej spotřebovávající) je neveřejně přístupným seznamem italských obchodních subjektů (placená služba), tedy obchodních firem a společností a patří mezi ně: italský obchodní rejstřík, italský živnostenský rejstřík a veřejné seznamy na internetu věnující se katalogizaci italských živnostníků a společností. V těchto seznamech, se nachází až 6 milionu subjektů. Lze zadat různé parametry vyhledávání: firmy s ročním obratem nad 500.000 Euro, firmy s E-mailovým kontaktem apod. 

Jak v Italských adresářích hledat

Italské adresáře firem jsou řazeny abecedně, oborově, ale často také místně – dle lokace. Ve vyhledávání v italských adresářích firem fungují velmi podobná pravidla jako v českých adresářích firem a pro italské adresáře platí jediná veliká odlišnost – italština, nebo jiný cizí jazyk.

Informace stará 10 let

Mnoho adresářů italských firem dnes existuje také v několika světových jazycích. Jedná se o adresáře – placenou službu, jejíž výstupy dodáváme klientům na míru. Je možno vyžádat 2 druhy seznamů: 1. základní informace o firmě na položku, 2. rozšířené informace o firmě na položku.  Doba dodání se pohybuje v řádu hodin až do cca 1-2 dnů, pokud je potřeba data dále pro klienta ještě filtrovat / upravovat / zpřehledňovat apod. 

Co dělat, když neumím italsky

Pokud není znalost italštiny na straně české firmy, nebo českého hledajícího v italských adresářích firem či zkrátka se neorientují anebo žádají opravdu profesionální výstup – je lépe se obrátit na renomovanou firmu v oblasti zprostředkování obchodu, kde umí na základě nejenom znalosti italštiny veškeré informace pořídit, popřípadě tyto také ověřit.

Dnes už to fugnuje jinak ale vlastně v něčem stejně jako před léty

Ano, informace z adresářů firem v Itálii nemusí být vždy aktuální, nebo pravdivé a je lépe mít nějaké ověřovací pravidlo či metodu a skutečné existenci firmy či o přesném oborovém zaměření. V zásadě doporučujeme dohledat firmy za nižší tarif, pokud se žádají tisíce kontaktů, viz ORIENTAČNÍ CENÍK ZDE. Či případně vyžádat detailní informace o firmě, včetně údajů ekonomických – tato činnost se hodí v případě prověřování nějaké konkrétní firmy či malého okruhu firem, jako doplňující nástroj prověření stavu dané firmy co do ekonomických dat. 

Co když firmu z italského adresáře znám a potřebuji s ní jenom telefonovat

Pokud kontakty mám – vyhledal jsem je sám, nebo je mám z jiného ověřeného zdroje, je dobré se také obrátit na společnost ve které vám mohou pomoci. Italské zprostředkovací kanceláře jsou pro tento účel zařízeny a komunikace s Itálií, nebo firmami z adresářů firem je jejich prací.

Co dělat, když neumím italsky

Pokud není znalost italštiny na straně české firmy, nebo českého hledajícího v italských adresářích firem, nebo-li v adresářích italských firem, je lépe se obrátit na renomovanou firmu v oblasti zprostředkování obchodu, kde umí na základě nejenom znalosti italštiny veškeré informace pořídit, popřípadě tyto také ověřit. Ano, informace z adresářů firem v Itálii nemusí být vždy aktuální, nebo pravdivé a je lépe mít nějaké ověřovací pravidlo či metodu a skutečné existenci firmy či o přesném oborovém zaměření.

Co když firmu z italského adresáře znám a potřebuji s ní jenom telefonovat

Pokud kontakty mám – vyhledal jsem je sám, nebo je mám z jiného ověřeného zdroje, je dobré se také obrátit na společnost ve které vám mohou pomoci. Italské zprostředkovací kanceláře jsou pro tento účel zařízeny a komunikace s Itálií, nebo firmami z adresářů firem je jejich prací.

JAK SESTAVOVAT REJSTŘÍK ITALSKÝCH FIREM

Rejstřík italských firem, je pak sestavován na míru zákazníkovi. Resp. jsou z něj generovány jen relevantní firmy, zpravidla do 10 firem. Sestavení adresáře 10 prověřených firem (firem kde proběhnul kontakt a jsou připraveny obchodovat – prodávat), může zabrat 3 dny práce. Za prověřené firmy, jsou považovány firmy:

  • s platným obchodním rejstříkem
  • s pozitivní komunikační odezvou (E-mail, telefon)
  • firmy, kde se prověřila existence nabízených služeb, zboží
  • firma např. zaslala katalog zboží anebo vzorník látek na českou adresu

Seznamy italských firem přehledně v Excelové tabulce. Seznamy dodáme na míru. Až 6 milionů italských firem přehledně. Na obrázku část sumáře z excelové tabulky čítající 42 tisíc kontaktů firem (lékárny, školy, veřejné instituce, nemocnice, LDNky, pohřební služby, soukromé kliniky a mnoho dalších) – potenciálních odběratelů zdravotnického materiálu, konkrétně roušek.

Academical Team s.r.o.
Náměstí Přátelství 1518/2
102 00, Praha – Hostivař
IČ: 05273919
Č. ú.: 2701036865 / 2010

Adresa 1: teamprekladatelu@gmail.com
Adresa 2: info@obchoditalie.cz

Mluvíme česky, italsky, anglicky