Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
Pr┼»zkum italsk├ęho trhu Archivy - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

Archive for Pr┼»zkum italsk├ęho trhu

Nov├ş ital┼ít├ş v├Żrobci nab├şzej├ş lep┼í├ş podm├şnky

Ital┼ít├ş v├Żrobci, nebo italsk├ę firmy, kter├ę se prvn├ş p┼Öizp┼»sobili krizov├ęmu stavu a p┼Öe┼íli na ekonomicky zdrav─Ťj┼í├ş uva┼żov├ín├ş, ne┼ż tomu bylo v minulosti, neb├şzej├ş sv├Żm klient┼»m v sou─Źasn├ę dob─Ť konkurence schopn├ę podm├şnky obchodov├ín├ş. Jsou flexiblin─Ťj┼í├ş, ochotn─Ťj┼í├ş a levn─Ťj┼í├ş.

V├Żrobci zbo┼ż├ş v It├ílii: flexibilita

Dalo by se tedy tak├ę ┼Ö├şci, krizi p┼Öe┼żili jen firmy – jedinci s t─Ťmito vlastnostimi. Tac├ş jedinci, kte┼Ö├ş um├ş kvalitn─Ť a rychle komunikovat se sv├Żmi zahrani─Źn├şmi partnery a kte┼Ö├ş dok├í┼ż├ş vyj├şt maxim├íln─Ť vst┼Ö├şct. ─îesk├ę firmy hledaj├şc├ş suroviny, zbo┼ż├ş v It├ílii pro sv┼»j obchod v ─îesku a Slovensku maj├ş nyn├ş ┼íance narazit na nov─Ť vznikl├ę odno┼że a f┼»ze tradi─Źn├şch obor┼» a nal├ęzt tak lep┼í├şho dodavatele sv├Żch slu┼żeb, nebo zbo┼ż├ş.

┼Ż├íd├íte-li nov─Ť vzniklou firmu o u─Źin─Ťn├ş zaj├şmav├ę obchodn├ş nab├şdky, kontaktujte n├ís ZDE.

Doba trv├ín├ş z├íkladn├şho pr┼»zkumu na artikl: It├ílie

Z├íkladn├ş pr┼»zkum trv├í cca 1 t├Żden. B─Ťhem n─Ťho doch├íz├ş k selekci podstatn├Żch firem a jejich prov─Ť┼Öen├ş. Doch├íz├ş ke zji┼ít─Ťn├ş t─Ťch faktor┼», kter├ę mohou m├şt smysl pro okam┼żit├ę rozhodov├ín├ş o smysluplnosti kontaktu s danou firmou. Pracovn├şk selekce mus├ş citliv─Ť zpracov├ívat data a bezvadn─Ť pochopit pot┼Öebu ─Źesk├ęho klienta na ─Źesk├ęho dodavatele, bez t├ęto ├║vahy nelze prov├ęst ├║sp─Ť┼ín├ę hled├ín├ş firmy v pr┼»zkumu.

Po tomto z├íkladn├şm pr┼»zkumu je klient zpravidla informov├ín o jeho v├Żsledc├şh a je dotazov├ín na dal┼í├ş postup, resp. na jeho intenzitu. Dojde k op─Ťtovn├ęmu ujasn─Ťn├ş c├şl┼» a k jednotliv├Żm subjekt┼»m v It├ílii se p┼Öistupuje ji┼ż v├şce konkr├ętn─Ťji.

─îesk├Ż klient cca po 10 – 14 dnech dost├ív├í z├íkladn├ş produkt, tedy relevantn├ş obchodn├ş partnery/dodavatele pro klient┼»v obchod v ─îech├ích s nast├şn─Ťn├şm ve┼íker├Żch mo┼żnost├ş i rizik od dan├ęho pracovn├şka pr┼»zkumu.

┼Ż├íd├íte-li od n├ís pr┼»zkum italsk├ęho trhu a rychl├ę dod├ín├ş informac├ş, kontaktujte n├ís ZDE.

 

Firmy obchoduj├şc├ş s It├íli├ş

DOTAZ SUBJEKTU:

Na┼íla jsem na V├ís kontakt na str├ínk├ích AAA. Ziji 16 let v Italii a moment├íln─Ť hled├ím pr├íci s vyu┼żit├şm ital┼ítiny. R├ída bych Vas poprosila o seznam ─Źesk├Żch firem, kter├ę jezd├ş na AAA ─Źi jin├ę veletrhy, nebo jen spolupracuj├ş s It├ílii. M├ím zku┼íenosti s obchodov├ín├şm a r├ída bych nab├şdla m├ę zku┼íenosti a mo┼żnost cestovat It├ílie – ─îesko firm├ím v ─îesk├ę republice, kter├ę spolupracuj├ş s It├ílii. Mohla byste mi s t├şmto pomoct? M├íte k dispozici jm├ęna v┼íech firem co maj├ş obchodn├ş kontakty s It├íli├ş.

Ricerca dati aziendali Repubblica ceca

Praha e Repubblica ceca:

 • Abbigliamento
 • Agenzie di rappresentanza
 • Agenzie immobiliari
 • Agenzie viaggi e turismo
 • Agriturismo
 • Alimentari
 • Alimentari

Kategorie italsk├Żch firem – kam prod├ívat

P┼Öeklad kategorie italsk├Żch firem a vyhled├ín├ş v profesion├íln├şm rejst┼Ö├şku – do p┼Öehledn├ę excelov├ę tabulky.

Seznamy italsk├Żch firem z obchodn├şho rejst┼Ö├şku

P┼Ö├şkladem budi┼ż prodej respir├ítor┼» do It├ílie

Kolik stoj├ş informace z OR v It├ílii – tis├şce firem

 • 0,035 Euro / 1 kontakt (n├ízev, adresa, web, telefon ,E-mail – info@.
 • 0,15 Euro / 1 kontakt (n├ízev, adresa, web, telefon ,E-mail – info@…, druh spole─Źnosti, po─Źet zam─Ťstnanc┼», z├íkladn├ş kapit├íl firmy, z├íkladn├ş ekonomick├ę informace o firm─Ť)
  7 Euro za ka┼żd├Ż extra v├Żpis


Tyto ceny plat├ş pro prvn├şch 1000 kontakt┼». Pro dal┼í├şch 1000 kontakt┼» je sleva na 0,03 Euro a 0,13 Euro. Z italsk├ęho obchodn├şho rejst┼Ö├şku dod├íme informace v kompaktn├ş podob─Ť, v─Źetn─Ť E-mailov├Żch kontakt┼». Zpravidla roz┼íi┼Öujeme informace k firm─Ť:

 • z├íkladn├ş
 • roz┼í├ş┼Öen├ę

V─Ťt┼íina firem vyu┼ż├şv├í 1. varianty nebo┼ą druh├í varianta stoj├ş n├ísobn─Ť v├şce.

A┼ż 6 milionu kontakt┼» z italsk├ęho obchodn├şho rejst┼Ö├şku

Dod├ín├ş informac├ş z obchodn├şho rejst┼Ö├şku v It├ílii vygenerujeme v ┼Ö├ídu hodin. Seznam dod├íme v Excelov├ę tabulce a p┼Öehledn─Ť. ┼ś├ídek po ┼Ö├ídku, co ┼Ö├ídek, to 1 italsk├í firma. Slupce: n├ízev firmy, adresa, I─î, E-mailov├Ż kontakt (u roz┼í├ş┼Öen├ę varianty + dal┼í├ş ekonomick├ę informace).

R┼»zn├ę verze dat z rejst┼Ö├şku

Druh├í verze se ur─Źit─Ť nevyplat├ş u ┼Ö├ídov─Ť 1000 vy┼ż├ídan├Żch kontakt┼» ale v p┼Ö├şpad─Ť, pokud chce klient prov─Ť┼Öit jen 1 nebo v├şce firem. Uveden├ę ceny se vztahuj├ş na 40000 kontakt┼» v p┼Ö├şpad─Ť 1. varianty informativn├ş ┼Öady o firm─Ť. Je-li po┼żadavek na kontaktn├ş ├║daje firmy v ┼Ö├ídu pouze n─Ťkolika m├ílo firem, tak cenu upravujeme.

Varianty a prezentace v├ís samotn├Żch

Prvn├ş varianta je vhodn├í v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że klient ┼ż├íd├í nap┼Ö. 50.000 kontakt┼», nebo zkr├ítka o n─Ťco m├ęn─Ť a hodl├í s nimi nakl├ídat, jako s prvotn├şm kontaktn├şm ├║dajem pro zasl├ín├ş obchodn├ş nab├şdky do It├ílie, nap┼Ö. prodej respir├ítor┼», rou┼íek apod., jako je tomu v posledn├şch m─Ťs├şc├şch a t├Żdnech.

P┼Öehledn├Ż web

P┼Öi prezentaci se italsk├Żm obchodn├şm partner┼»m, doporu─Źujeme tak├ę funk─Źn├ş, p┼Öehledn├Ż web, lokalizovan├Ż do italsk├ęho jazyka. Tj. nejen informace z obchodn├şch rejst┼Ö├şku, tj. v─Ťd─Ťt, kam ps├ít a koho kontaktovat, ale tak├ę forma osloven├ş a n├ísledn├í marketingov├í prezentace, jsou st─Ť┼żejn├ş pil├ş┼Öe ├║sp─Ť┼ín├ęho prodeje do It├ílie.