Archive for Průzkum trhu

Firmy obchodující s Itálií

DOTAZ SUBJEKTU:

Našla jsem na Vás kontakt na stránkách AAA. Ziji 16 let v Italii a momentálně hledám práci s využitím italštiny. Ráda bych Vas poprosila o seznam českých firem, které jezdí na AAA či jiné veletrhy, nebo jen spolupracují s Itálii. Mám zkušenosti s obchodováním a ráda bych nabídla mé zkušenosti a možnost cestovat Itálie – Česko firmám v České republice, které spolupracují s Itálii. Mohla byste mi s tímto pomoct? Máte k dispozici jména všech firem co mají obchodní kontakty s Itálií.

Kategorie z katalogu italských firem

Oblečení, Reprezentativní agentury, Realitní agenti a realitní agentury, Cestovní a turistické agentury, Statky a farmy, Potraviny, Domácí mazlíčci, Architekti, Vybavení bytu, Sportovní předměty, Pojišťovací agentury, Autoservisy, Myčky aut, Auto díly, Právníci.

Možnost získání e-mailu na více, než 6 milionu italských subjektů. Italské firmy s E-mailovým kontaktem přehledně v Excelové tabulce. Dodání do 24 – 48 hodin včetně odfiltrování a přípravy pro další použití.

Ricerca dati aziendali Repubblica ceca

Praha e Repubblica ceca:

 • Abbigliamento
 • Agenzie di rappresentanza
 • Agenzie immobiliari
 • Agenzie viaggi e turismo
 • Agriturismo
 • Alimentari
 • Alimentari

Kategorie italských firem – kam prodávat

Překlad kategorie italských firem a vyhledání v profesionálním rejstříku – do přehledné excelové tabulky.

Seznamy italských firem z obchodního rejstříku

Příkladem budiž prodej respirátorů do Itálie

Kolik stojí informace z OR v Itálii – tisíce firem

 • 0,035 Euro / 1 kontakt (název, adresa, web, telefon ,E-mail – info@.
 • 0,15 Euro / 1 kontakt (název, adresa, web, telefon ,E-mail – info@…, druh společnosti, počet zaměstnanců, základní kapitál firmy, základní ekonomické informace o firmě)
  7 Euro za každý extra výpis


Tyto ceny platí pro prvních 1000 kontaktů. Pro dalších 1000 kontaktů je sleva na 0,03 Euro a 0,13 Euro. Z italského obchodního rejstříku dodáme informace v kompaktní podobě, včetně E-mailových kontaktů. Zpravidla rozšiřujeme informace k firmě:

 • základní
 • rozšířené

Většina firem využívá 1. varianty neboť druhá varianta stojí násobně více.

Až 6 milionu kontaktů z italského obchodního rejstříku

Dodání informací z obchodního rejstříku v Itálii vygenerujeme v řádu hodin. Seznam dodáme v Excelové tabulce a přehledně. Řádek po řádku, co řádek, to 1 italská firma. Slupce: název firmy, adresa, IČ, E-mailový kontakt (u rozšířené varianty + další ekonomické informace).

Různé verze dat z rejstříku

Druhá verze se určitě nevyplatí u řádově 1000 vyžádaných kontaktů ale v případě, pokud chce klient prověřit jen 1 nebo více firem. Uvedené ceny se vztahují na 40000 kontaktů v případě 1. varianty informativní řady o firmě. Je-li požadavek na kontaktní údaje firmy v řádu pouze několika málo firem, tak cenu upravujeme.

Varianty a prezentace vás samotných

První varianta je vhodná v případě, že klient žádá např. 50.000 kontaktů, nebo zkrátka o něco méně a hodlá s nimi nakládat, jako s prvotním kontaktním údajem pro zaslání obchodní nabídky do Itálie, např. prodej respirátorů, roušek apod., jako je tomu v posledních měsících a týdnech.

Přehledný web

Při prezentaci se italským obchodním partnerům, doporučujeme také funkční, přehledný web, lokalizovaný do italského jazyka. Tj. nejen informace z obchodních rejstříku, tj. vědět, kam psát a koho kontaktovat, ale také forma oslovení a následná marketingová prezentace, jsou stěžejní pilíře úspěšného prodeje do Itálie.

Předžalobní výzva Itálie: příklady

Oggetto: richiesta rimborso ordine numero 99999 del gg/mm/aa

Spett.le Servizio clienti,

vi ringrazio per la vostra risposta datata 10/05/2019 che però, in virtù di quanto di seguito indicato, non trovo esaustiva.

Scrivo in riferimento all’ordine numero 99999 del gg/mm/aa.

In virtù di quanto segue:

 

 • il punto 13.1 delle vostre condizioni di vendita indica esplicitamente come “La responsabilità dei prodotti e i rischi legati ai prodotti sarà trasferita al cliente nel momento in cui il cliente, o la persona nominata dal cliente, entra in possesso dei prodotti”. Dal momento che il prodotto non è stato consegnato né al sottoscritto (cliente) né a persona da me nominata, la responsabilità del prodotto resta in carico al cedente

 • la consegna dei prodotti è stata fatta, per vostro conto, da UPS:

  • nonostante le mie richieste, non ho mai ricevuto alcuna comunicazione dell’avvenuta spedizione né della prevista consegna

  • non essendo presente al momento della consegna, il pacco NON doveva essere consegnato ad altra persona

  • UPS non fornisce chiarimenti al sottoscritto in quanto il rapporto in essere relativo alla spedizione è tra il cedente e UPS

Chiedo che vi adoperiate per il recupero del pacco o, in alternativa, provvediate ad effettuare un rimborso integrale della transazione.

In attesa di vostro celere riscontro, saluto cordialmente

Vostra risposta precedente:

ODPOVĚĎ DODAVATELE NA SLUŽBY UPS (výmluva): 

a seguito della ricerca da noi richiesta ad UPS, abbia ricevuto lo stesso documento di consegna da te inviatoci in allegato, a prova della corretta consegna del pacco all’indirizzo da te fornito in fase d’ordine.

Abbiamo tentato di rintracciare il pacco dopo la consegna dello stesso ma le tracce si perdono all’ufficio postale da indicato.

Desolato di non poterti aiutare oltre, rimango a tua completa disposizione per ulteriori informazioni/assistenza.

Cordialmente,

Customer Service: