Historie Obchodu Itálie

Obchod Itálie není službou novou, ale pouze v novém kabátě. Služba je funkční od roku 2002 a je k zákazníkům k dipozici ve všech stávajících i rozšířených službách.

Několik podstatných dat při obchodování s Itálií

Obchod Itálie funguje od roku 2002. Během let 2002 až 2010 vyřešil více, než 853 obchodních případů, z nichž rovných 654 se týkalo pomoci českým firmám v Itálii, nebo dodání informací pro tyto firmy. Menší část služeb poté vyhledala italská strana a italské subjekty orientované hlavně na investice, a podnikání převážně typické pro Italy, kteří expandují do ciziny. Z celkového množství bylo provedeno na 354 průzkumů trhu pro daný artikl, nebo segment trhu a zbytek případů byl buď komunikačně-organizačního charakteru, nebo případy týkající se již zaběhnutých obchodů – jak v Čechách, tak v Itálii. Historie Obchodu Itálie sumárně

  • Fungování Obchodu Itálie více, než 2 let
  • Počet asistovaných českých firem – 3151
  • Počet asistovaných italských firem – 924

(stav z roku 2022) 

Obchod Itálie v roce 2004. Webová verze Obchodu Itálie prošla postupně několika změnami. Dnes využíváme systém, který je dobře přístupný a dokáže poskytnout co nejvíce informací. Původní hlavní aktivitou Obchodu Itálie byla oblast v zavádění strojního a softwarového vybavení nově vznikajícím, nebo již existujícím firmám. Postupně se nabídka služeb rozšiřovala do fáze, v jaké je dnes.
Obchod Itálie v roce 2004. Webová verze Obchodu Itálie vznikla v roce 2008 a od té doby prošla postupně několika změnami které můžete vidět také ZDE. Dnes využíváme systém, který je dobře přístupný a dokáže poskytnout co nejvíce informací. Původní hlavní aktivitou Obchodu Itálie byla oblast v zavádění strojního a softwarového vybavení nově vznikajícím, nebo již existujícím firmám. Postupně se nabídka služeb rozšiřovala do fáze, v jaké je dnes.

Žádáte-li kontaktovat Obchoditálie a poptat informace – kontakt je ZDE.