Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83

Warning: Use of undefined constant ĺ128Mĺ - assumed 'ĺ128Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/19634/virtual/www/domains/obchoditalie.cz/wp-config.php on line 83
├Üsp─Ť┼ín├ę jedn├ín├ş - Italsk├í vyhled├ívac├ş a zprost┼Öedkovac├ş slu┼żba

├Üsp─Ť┼ín├ę jedn├ín├ş

Jedn├ín├ş s italsk├Żm v├Żrobcem spojovac├şho materi├ílu m─Ťlo ├║sp─Ť┼ín├Ż z├ív─Ťr. Pro to, aby v├Żsledek nebyl jin├Ż, jsme ud─Ťlali v┼íe. Vzali jsme klientovu z├íle┼żitost za svou a provedli slu┼żbu v jedn├ín├ş s italskou stranou ke v┼í├ş spokojenosti klienta. Klient m─Ťl nav├şc velik├ę ┼ít─Ťst├ş, ┼że jeho exkluzivn├ş z├íjem byl vyhodnocen protistranou jako jednozna─Źn├Ż a to i s p┼Öisp─Ťn├şm na┼í├ş pomoci.

Klient se nach├ízel ji┼ż v It├ílii, kdy┼ż n├ím telefonoval s prosbou o pomoc p┼Öi vyhled├ín├ş vhodn├ę firmy. Deklaroval, ┼że po p┼Ö├şjezdu do ─îR z├íle┼żitost do┼Öe┼í├şme a provedeme rozs├íhlej┼í├ş pr┼»zkum a p┼Öehled v┼íech kontaktovan├Żch firem.

Klient po p┼Ö├şjezdu do ─îR opravdu na┼íel ─Źas a spole─Źn─Ť jsem se na v─Ťc├ş zamysleli, vytipovali dal┼í├ş subjekty a n├ísledn├í cesta byla ji┼ż perfektn─Ť promy┼ílenou v├Żpravou. K n├ív┼ít─Ťv─Ť v┼íech subjekt┼» n├ím sta─Źily pouh├ę dva dny. Bylo to pr├ív─Ť proto, ┼że jsme p┼Öedem dok├ízali zmapovat ter├ęn a ne─Źinit nadbyte─Źn├ę kroky, kter├ę by nep┼Öinesly ┼ż├ídn├Ż v├Żsledek.

Na z├ív─Ťr v┼íeho zde byl stav, kter├Ż by sedal nazvat: ├║sp─Ť┼ín─Ť nastavenou novou spoluprac├ş mezi klientem a italskou stranou.

┼Ż├íd├íte-li zavr┼íit v It├ílii ├║sp─Ť┼ín├ę jedn├ín├ş, kontaktujte n├ís ZDE.

Comments are closed.